Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"První polovina 20. století, zlato, hmotnost 2,61 g btto, ryzost 585/000, osazen dvěma brilianty o celkové hmotnosti 0,72 ct, velikost 56, dopuncováno CZ puncovní značkou."